MAKINAT SLOT

Regence Casino Tirana ofron lojërat më të fundit në dispozicion, së bashku me të preferuarat tuaja klasike. Do të keni shumëllojshmëri të lojërave elektronike me grafikë të animuar, tinguj fantastikë dhe temë origjinale. Plus, ju mund të keni mundësinë për të fituar Jackpot Mystery.

RULETA

Ndër të gjitha variacionet e ruletës si në kazinotë me bazë tokësore ashtu edhe në internet, ruleta evropiane u përshtatet më së miri preferencave të shumicës së lojtarëve. Arsyeja për popullaritetin e saj të madh është se ajo i jep një lojtari një shans më të madh për të fituar, pasi avantazhi këtu është thjesht 2.63%.

BLACK JACK

Blackjack është një lojë me 21 karta në të cilën lojtarët nuk kundërshtojnë njëri-tjetrin, dhe as shtëpinë. Zakonisht janë deri në shtatë lojtarë të rreshtuar në një tryezë gjysmërrethore, me tregtarin përballë tyre nga ana e sheshtë e tabelës.

POKER

Poker Caribbean Stud është një lojë me tavolinë kazino me rregulla të ngjashme me poker me pesë karta. Sidoqoftë, ndryshe nga lojërat standarde të pokerit, studi i Karaibeve luhet më së shumti kundër shtëpisë sesa kundër lojtarëve të tjerë. Nuk ka asnjë mashtrim apo përjashtim tjetër.

null

28-29 Nëntor.

Në këtë ditë speciale për vendin tonë ne do të festojmë sëbashku. Gjatë këtyre ditëve do të ketë shumë
null

MAKINERITË SLOT JANË TË HAPURA 24 ORË

Tashmë për të gjithë klientët Makineritë Slot do të jenë të hapura 24 orë. Regency Casino, bëhu pjesë e
null

DITË SPECIALE PËR FEMRAT

Regency Casino organizon një party speciale për 8 mars. Gjatë kësaj dite nga 14:00 do të ketë falas

REGENCY CASINO TIRANA

Rruga Dëshmorët e 4 Shkurtit,

Parku Rinia, Tirana

Tel: +35542274739 / 2274742

E-mail: marketing@regencycasino.al

Fax: +35542271190